Čtenářské konto
Sozavřeno
Nezavřeno
detske@knihovna-benesov.cz

DEN PRO DĚTSKOU KNIHU 2016 - LETOS JIŽ PO ŠESTÉ!

OBRÁZEK : burdova-m.jpg

Tentokrát máme něco i pro teenagery a dospívající čtenáře. Přijede k nám autorka nejen známých fantasy sérií Poselství jednorožců a Křišťály moci Míša Burdová alias NELIEN.

Kromě psaní také úžasně maluje. V benešovské knihovně už jednou byla, ale pouze na besedě se žáky ZŠ. Beseda byla velmi úspěšná, a proto jsme Míšu pozvali ještě jednou, tak aby se s ní mohl potkat kdokoliv.

Právě teď vyšla Míše další knížka ze série Poselství jednorožců Snížkova dobrodružství, tak jí můžete pořídit a nechat si od Míši podepsat - bude to určitě krásný vánoční dárek. S sebou určitě přiveze i své krásné obrazy.

Pro malé čtenáře a čtenářky máme přichystané pohádkové vyprávění s muzikou s Václavem Píchou z jazykové školy Evy Camrdové. I on už bude u nás pro velký úspěch podruhé.

Určitě se přijďte podívat i na vystoupení dětí z Dětského centra Krokodýl. Připravily si pro nás překvapení :-). Jsou opravdu moc šikovné a vždycky nás jejich vystoupení moc potěší.

Tradičně si vytvoříme krásnou vánoční dekoraci a kdo budete mít chut, upečte a přineste svoje vanilkové rohlíčky do soutěže.

OBRÁZEK : den_pro_detskou_knihu_2016.jpg

Proces zabral 0.0261 sekund času a 0.58MB paměti.